Headhunting Poznań

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

Headhunting

Realizując  zlecenia rekrutacji i selekcji na terenie Poznania oraz całego kraju, docieramy do kandydatów opierając się między innymi na metodzie headhuntingu. W ramach działań headhuntingowych docieramy do kandydatów, którzy aktualnie nie  poszukują pracy.

Realizując  zlecenia rekrutacji i selekcji na terenie Poznania oraz całego kraju, docieramy do kandydatów opierając się między innymi na metodzie headhuntingu. To jedna z metod poszukiwania kandydatów, pozwalająca pozyskać wartościowych pracowników bezpośrednio z rynku pracy. W ramach działań headhuntingowych docieramy do kandydatów, którzy aktualnie nie  poszukują pracy. Dzięki temu, zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby.

Headhunting stosujemy, jeśli klient potrzebuje wysoce wykwalifikowanego pracownika, który nie są dostępny na otwartym rynku pracy. Wtedy Headhunting pozwala owocnie zakończyć rekrutację. Kluczem do sukcesu w takim procesie jest dokładne poznanie wymagań wobec poszukiwanej osoby oraz to, co może Klient zaoferować potencjalnemu kandydatowi. Aby wymarzony pracownik zdecydował się na zmianę pracy, przyszły pracodawca powinien mieć przygotowane argumenty, które przekonają kandydata do zmiany pracy.