Firma rekrutacyjna Poznań

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

Firma rekrutacyjna

Poszukujesz skutecznej firmy rekrutacyjnej?
Potrzebujesz pomocy w przeprowadzeniu procesu rekrutacyjnego?
Zaufaj specjalistom – jesteśmy firmą rekrutacyjną z Poznania,działając w całej Polsce, od wielu lat szybko i profesjonalnie pozyskujemy kandydatów dla klientów z różnych branż.


Jako firma rekrutacyjna z prawie 10 letnim doświadczeniem, specjalizujemy w poszukiwaniu dla naszych Klientów kandydatów z różnych branż. Siedzibą naszej firmy jest Poznań, jednak prowadzimy procesy rekrutacyjne na terenie całego kraju. Wyróżnia nas szybkość działania – średni czas realizacji całego procesu rekrutacyjnego to 2-3 tygodnie, oraz  skuteczność - 83% rekrutacji zakończonych zostaje zatrudnieniem pracownika.

Celem naszej firmy rekrutacyjnej jest nie tylko pozyskanie dla Państwa kandydatów, zależy nam również, aby zatrudnione osoby związały się na stałe z Państwa firmą. Ponad 93% kandydatów zatrudnionych przez naszych Klientów pozytywnie przeszła okres próbny i kontynuuje dalszą współpracę. Wiemy jednak, jak ważne jest dla Państwa poczucie bezpieczeństwa, dlatego na usługi naszej firmy rekrutacyjnej otrzymują Państwo od 3 do 12 miesięcy gwarancji. Jeśli kandydat zrezygnuje z pracy lub Państwo zrezygnują z pracownika, zobowiązujemy się do wykonania kolejnej rekrutacji bezpłatnie.