Doradztwo Personalne Poznań

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

Doradztwo Personalne

Prowadzimy szeroki zakres usług związanych z doradztwem personalnym. Przeprowadzamy audyty personalne, budujemy systemy HR, zajmujemy się coachingiem oraz doradztwem strategicznym. W ramach doradztwa personalnego pomagamy naszym Klientom budować zmotywowany zespół pracowników.

Doradztwem personalnym zajmujemy się już od prawie 10 lat. Przez ten czas, prowadząc wiele wymagających projektów  zdobyliśmy bogate doświadczenie oraz wiedzę w tym zakresie. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, która na nas spoczywa. Cieszy więc nas zaufanie, którym  obdarzają nas nasi Klienci.
W ramach doradztwa personalnego, prowadzonego dla firm z rożnych branż, zarówno z Poznania, jak i całej Polski,  zajmujemy się tworzeniem skutecznego systemu motywacyjnego, wdrażaniem ścieżek rozwoju i kariery pracowników, badaniem satysfakcji z pracy, wśród  pracowników. Określamy ich kwalifikacje, predyspozycje oraz inne cechy niezbędne do wykonywania określonego zawodu.

Posługujemy się różnorodnymi i sprawdzonymi narzędziami realizowania  usług doradztwa personalnego. Są to zarówno badania psychologiczne, jak i Assessment Center oraz Development Center.

O jakości naszych usług świadczy stale poszerzające się grono naszych Klientów, jak również stała i owocna współpraca z naszymi dotychczasowymi Klientami.