Certyfikaty i nagrody

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

Certyfikaty i nagrody

Posiadamy certyfikaty Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, które uprawniają nas do prowadzenia doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy w kraju.
Posiadamy również certyfikat potwierdzający wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

 Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2206)
 Agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie RP (nr 2206/1a)
 Agencja doradztwa personalnego (nr 2206/2)
 Agencja poradnictwa zawodowego (nr 2206/4)
 Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (nr 2.30/00062)

 

Usługi Milado to Wielkopolska Jakość!

W 2009 roku otrzymaliśmy certyfikat Wielkopolska Jakość potwierdzający wysoką jakość oferowanych usług.
W 2011 r. i 2013 r. dwukrotnie otrzymaliśmy tytuł Lidera Programu Kompleksowego Zarządzania Jakością.
Wielkopolska Jakość
to znak o kilkunastoletniej tradycji, dziś - prócz tradycji - jest wpisany w Europejski System Wyróżnień i Nagród Jakości pod patronatem Europejskiej Fundacji Zarządzania Jakością (EFQM) z Brukseli. Zobacz relację z wręczenia nagrody.

Milado otrzymało Wielkopolską Nagrodę Jakości!

18.12.2014 r. nasza firma została uhonorowana prestiżową nagrodą Wielkopolskiej Nagrody Jakości (edycja XVI) w kategorii mikro firma.
Zobacz relację z wręczenia nagrody.