Budowanie systemów HR

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

Budowanie systemów HR

Nowoczesne zarządzanie zasobami ludzkimi w dzisiejszych czasach odgrywa coraz ważniejszą rolę w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Obecnie coraz częściej zarządzanie zasobami ludzkimi pełni rolę strategiczną na równi z innymi, kluczowymi obszarami w działaniu firmy. Aby było to możliwe konieczne jest zbudowanie kompleksowego systemu zarządzania personelem. Nasza firma zajmuje się realizacją kompleksowo usług budowy systemów HR.
W ramach realizacji usługi budowania systemów HR prowadzimy następujące działania:

Budowa systemu motywacyjnego w firmie

Stworzenie skutecznego systemu motywacyjnego jest czynnikiem, który powoduje wzrost wydajności i skuteczności pracowników, a w konsekwencji wzrost zysku firmy.

Budowa ścieżek rozwoju i kariety pracowników

Budowanie swojej własnej kariery zawodowej polega na przechodzeniu przez różne stanowiska w organizacji i w konsekwencji osiąganie swoich osobistych celów. Dla przedsiębiorstwa wdrażanie ścieżki rozwoju związane jest z:

 • określeniem celów firmy,
 • określeniem możliwych kierunków rozwoju,
 • wspieraniem w pokonywaniu kolejnych ścieżek w hierarchii firmy,
 • wspieraniem pracowników w poszerzaniu ich wiedzy i umiejętności.


Badania satysfakcji z pracy

Wspólne z klientem ustalamy sposób badania satysfakcji z pracy tak, aby uzyskać rzeczywisty obraz zadowolenia pracowników z pracy. Najczęściej realizowane jest to w formie anonimowych ankiet przesyłanych do nas, następnie ankiety są kodowane tak, aby zachować pełną anonimowość wyników. Dodatkowo, aby uzyskać pełniejszy obraz sytuacji w firmie, prowadzimy wystandaryzowane wywiad osobisty z każdym z pracowników w pełnej poufności i zaufaniu. Następnie przeprowadzamy analizę ankiet oraz przygotowujemy szczegółowy raport, który jest przedstawiany zarządowi i pracownikom firmy. Dzięki temu, że badanie jest prowadzone przez firmę zewnętrzną wyniki badania dają rzeczywisty obraz klimatu w firmie oraz stanu zadowolenia pracowników w firmie. Często badanie satysfakcji z pracy jest elementem usługi audytu personalnego.

Narzędzia jakimi realizujemy usługi doradztwa personalnego

 • Badania psychologiczne

  Wykonujemy badania psychologiczne zarówno dla pracowników liniowych, jak i kierowników średniego i wyższego szczebla. Pomogą one zdefiniować silne i słabe strony Państwa kadry zawodowej. Pokażą, co Państwa pracowników motywuje, w jaki sposób nimi zarządzać i w jakim kierunku rozwijać ich karierę zawodową.
   
 • Assessment Center

  Jest to metoda symulacji problemowej wykorzystywana przy procesach rekrutacyjnych i mająca cel selekcyjny. Pokazuje zachowania pracowników w sytuacjach zbliżonych do zawodowych i oceniana jest jako jedna ze skuteczniejszych metod weryfikacji predyspozycji potencjalnych pracowników.
   
 • Development Center

  Jest to metoda symulacji problemowej w sytuacjach podobnych do zawodowych, ale w odróżnieniu od Assessment Center ma na celu badanie możliwości rozwoju pracowników w konkretnej organizacji, ich ukierunkowania zawodowego. Metoda wykorzystywana jest często przy decyzjach dotyczących awansów zawodowych.