Audyty personalne

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

Audyty personalne

Problemy związane z pracownikami często są bardzo złożone i skomplikowane. W takich sytuacjach dokonanie rzetelnej oceny sytuacji wymaga przeprowadzenia audytu personalnego w firmie.
Audyt personalny polega na badaniu:

  • diagnozy klimatu panującego w organizacji, który zostaje określony na podstawie rozmowy z psychologiem – doradcą personalnym, wywiadu standaryzowanego i testu psychologicznego określającego.
  • diagnozy cech osobowościowych i temperamentalnych każdego z pracowników, ich umiejętności interpersonalnych, możliwości i deficytów; (ewentualnie na życzenie także potencjału intelektualnego). Badanie prowadzone przez psychologa, przy pomocy profesjonalnych narzędzi – testów psychologicznych, rozmowy i obserwacji.
  • symulacji problemowej i obserwacji pracy w grupie (z ang. assessment centre) - jest to obserwacja funkcjonowania pracowników w zespołach zadaniowych metodą treningową. Analiza pracy grupy jako struktury w organizacji; obserwacja procesu wypracowywania rozwiązań grupowych. Pracę grupy obserwują sędziowie kompetentni przy użyciu arkusza obserwacji.