Agencja Pracy Poznań

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest od prawie 10 lat jednym z liderów na rynku doradztwa personalnego w Poznaniu. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji, doradztwa personalnego oraz szkoleń dla firm. Współpracujemy z różnej wielkości przedsiębiorstwami z wielu branży na terenie całej Polski. Jako firma rekrutacyjna, prowadzimy dla naszych Klientów cały proces selekcji, rozmów i spotkań z kandydatami. W dużej mierze, nasz sposób pozyskiwania pracowników opieramy na headhuntingu. Docieramy do kandydatów nie poszukujących aktualnie pracy, dzięki czemu zwiększamy możliwość zatrudnienia odpowiedniej osoby. Będąc agencją pracy, zajmujemy się także pośrednictwem pracy. Pracownikom pomagamy znaleźć wymarzone zatrudnienie oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Każda osoba poszukująca pracy może również skorzystać z prowadzonego przez nas doradztwa zawodowego. W naszej ofercie znajduje się także propozycja szkoleń dla firm. Proponujemy szkolenia handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz HR. Nasze szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów i dopasowane do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, mają pytania, wątpliwości, uwagi - na wszystkie Państwa pytania chętnie odpowiemy. Napisz do nas lub zadzwoń. Kontakt z nami jest możliwy pod adresem:

Milado
Centrum Rozwoju Personalnego

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)
61-834 Poznań
tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26
e-mail: milado@milado.pl
NIP: 782-201-82-77

Agencja Pracy

Nasza agencja pracy oferuje pomoc zarówno osobom szukającym pracy, jak i firmom decydującym się na zatrudnienie nowych pracowników. Celem działania agencji pracy Milado z Poznania jest przedstawienie kandydatom ciekawych ofert, a naszym Klientom – odpowiednio dobranych i dopasowanych pracowników.

Milado Centrum Rozwoju Personalnego to agencja pracy z wieloletnim doświadczeniem, realizująca usługi z zakresu doradztwa personalnego, procesu selekcji oraz rekrutacji pracowników jak i przygotowania szkoleń dla pracowników. Zapewniamy pomoc zarówno osobom, szukającym pracy, oferując kandydatom dopasowanie pod względem ich umiejętności oraz kwalifikacji oferty pracy. Nasi kandydaci znajdują zatrudnienie w firmach z różnych branż, na terenie Poznania oraz całej Polski.

Jako agencja pracy służymy także wsparciem naszym Klientom. Oferujemy przeprowadzanie profesjonalnego, skutecznego i szybkiego procesu selekcji oraz rekrutacji pracowników.  Dokładamy wszelkich starań, aby nasi kandydaci w pełni odpowiadali potrzebom i profilowi naszych Klientów.  

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, gwarantujemy indywidualne podejście do każdego realizowanego przez nas projektu, co przekłada się na wysoką skuteczność naszych działań.